Geplaatst op

Op 4 juni start Michèle Agerbeek als onze nieuwe manager Vastgoedbeheer. We zijn heel blij met haar komst. Michèle heeft veel ervaring in de corporatiebranche en met het beheer en onderhoud van vastgoed. In haar werk is ze gericht op participatie met en van huurders, voor ons een speerpunt in ons werk. Michèle volgt Emiel Boot op, die met ingang van 22 april niet meer bij Beveland Wonen werkzaam is.

Deel dit nieuws

Overig nieuws

Slimme leeshulp op onze website: Tolkie

Bij Beveland Wonen willen we dat iedereen onze informatie goed kan begrijpen. Zo schrijven we zoveel mogelijk in duidelijke taal. Toch is dat niet altijd genoeg. Sommige mensen vinden lezen moeilijk of spreken (nog) niet goed Nederlands.

Huuraanpassing gaat door

De huuraanpassing gaat door zoals u deze in onze brief ontvangen heeft. Eerder verzonden wij u een e-mail en plaatsten wij een bericht op onze website dat het Kabinet plannen had voor een mogelijke huurbevriezing. Deze plannen voor een huurbevriezing gaan definitief niet door. Dat houdt in, dat we met ingang van 1 juli de huur verhogen zoals we u in onze brief hebben aangekondigd. Heeft u vragen over de huuraanpassing, neem dan even contact met ons op.

Zuidwestwonen verlengt de maximale inschrijfduur naar 5 jaar

Vanaf 1 juni 2025 mogen woningzoekenden vijf jaar ingeschreven blijven bij Zuidwestwonen. Nu is dat nog drie jaar. Waarom deze verandering? De vraag naar huurwoningen is nu veel groter, dan toen we jaren terug met Zuidwestwonen startten. Sommige mensen worden uitgeschreven, omdat ze de maximale inschrijfduur van drie jaar bereiken. Helaas hebben ze dan nog geen woning gevonden. Met de nieuwe inschrijfduur van vijf jaar krijgen woningzoekenden meer tijd en meer kans om een woning te vinden.